رژیم شیردهی

بعد از بارداری، شیردهی، بزرگترین علت پرخوری های بیش از حد و متاسفانه اضافه وزن و چاقی بسیاری از خانم هاست. بسیاری از خانم ها بیان میکنند که بعد از بارداری و شیردهی، به مقدار زیادی اضافه وزن پیدا کرده اند و با زیبایی و خوش اندامی که قبل از بارداری داشتن، فاصله زیادی پیدا کردن.

اینجا نیز مهم ترین علت باورهای غلظ تغذیه ای و نظرها و صحبت های نادرست اطرافیان هست

برای مثال :

  • اگه کم غذا بخوری شیرت کم میشه و بچت گرسنه میمونه
  • اگه میخوای بچه سالمی داشته باشی، باید حسابی تقویت کنی و غذا بخوری
  • تو مسئول تغذیه بچت هم هستی پس باید به اندازه دو نفر غذا بخوری
  • الان بخور بعدا رژیم میگیری لاغر میشی
  • من راضی نیستم که توی شیردهی رژیم بگیری
  • اگه رژیم بگیری بچت دچار مشکل میشه
  • و …

به طورطبیعی و بنابر فیزیولوژی بدن انسان بخشی از چربی ای که در طول بارداری در بدن مادر ذخیره میگردد، به منظور تامین انرژی مورد نیاز برای تولید شیر می باشد.
با پرخوری ها و تغذیه نامناسب، این چربی ها نتنها از بین نمیروند، بلکه افزایش هم می یابند.

فشار ناشی از این اضافه وزن میتواند مادری را که حالا باید از فرزند تازه متولد شده خود نیز مراقبت کند( بغل کردن نوزاد، بیخوابی های شبانه و …) با مشکلات زیاد و بعضا غیر قابل جبرانی همچون : آسیب به زانوها، آسیب به مهره های کمر و گردن و …مواجه می نماید.

با رژیم شیردهی عسکری دایت شما میتوانید با توجه به سوخت و ساز ( متابولیسم) بدنتون، وزن کم کنید و از سلامتی خودتون و فرزند دلبندتون مطمئن باشید.

در حال بارگیری

چرا رژیم شیردهی عسکری دایت؟

1) هر غذایی که بخواهی: توی این رژیم میتونی غذاهای موردعلاقت رو بسته به سلیقه خودت، سفره خانوادگیت و سطح درآمد( وضعیت اقتصادیت) مصرف کنی و لاغر بشی. چه غذاهای سنتی چه فست فود و چه تنقلات، عالی نیست؟

2) یک تیر و چند نشان: توی این رژیم علاوه بر کاهش وزن، طبع بدنت هم شناسایی و اصلاح میشه و بیماری های مرتبط با تغذیه مثل دیابت، کبد چرب و .. کنترل و درمان می شوند.

3) منوی انتخابی: توی این رژیم نیاز به تهیه غذای خاص برای هر وعده یا روز هفته نداری و هر غذایی که بخواهی رو انتخاب می کنی.

4) پشتیبانی تلفنی: توی این رژیم یک همراه و پشتیبان داری که همیشه در کنارته و حواسش به تو هست

5) ما انسانیم نه ربات: ما انسانیم با خواسته ها و خصوصیات منحصر به فرد و مخصوص به خودمان. پس فقط یک انسان میتونه ما رو درک کنه ن یک ربات.
اینجا تمامی رژیم ها توسط شخص خانم عسکری، طراحی میشن نه نرم افزار